Posted: 1:08 pm Monday, July 29th, 2013

Miracle Sports releases All-Florida Softball teams 

By Jeff Greer

Miracle Sports released its All-Florida Softball teams for the spring 2013 season over the past week. Several area stars made the lists.

Here are the full teams:

CLASS 8A

2013 Brady Hutto “Spirit of Softball” Award Recipient
Moriah Connolly—Senior—Palm Harbor University

Class 8A Florida Player of the Year: Kylee Hanson, Jupiter

Offensive Player of the Year: Alex Castellanos, Southwest
Defensive Player of the Year: Dayna Wilson, Coral Reef
Pitcher of the Year: Samantha Worrell, Hagerty
Coach of the Year: Marinka Bisceqlia, Coral Reef

First Team
P – Kylee Hanson – Sr – Jupiter
P – Paige Davis – Sr – Durant
P – Sarah Maloney – Jr – Cypress Bay
P – Samantha Worrell – So – Hagerty
P – Stephanie Adkins – Sr – Timber Creek
IN – Alex Castellanos – Sr – Southwest
IN – Kendall Reid – So – Mandarin
IN – Anna Tarpley – Sr – Sandalwood
IN – Tiffany Lower – So – Palm Beach Gardens
IN – Carsyn Gordon – So – Coral Reef
IN – Moriah Connolly – Sr – Palm Harbor University
C – Alyssa Colding – SR – Durant
C – Alex Arciola – Jr – Jupiter
OF – Brooke Freeman – JR – Durant
OF – Ta’Coia Williams – Sr – Palm Beach Gardens
OF – Jade Carraway – Fr – West Orange
UT – Mikaela Aiken – Jr – Lake Brantley
UT – Kylan Becker – So – Coral Reef
UT – Dayna Wilson – Sr – Coral Reef
UT – Mary Sloan Bradford – Jr – West Orange
DP – Jess Adams – Sr – Palm Harbor University

Second Team
P – Kelsey Morrison – So – West Orange
P – Mak Dooley – So – Wharton
P – Amanda Blanchard – Jr – Palm Beach Central
P – Christie Falcon – Sr – Coral Gables
P – Geneva Santos – Jr – Miami Springs
IN – Payton Lewis – JR – Durant
IN – Sabrina Strusman – So- West Orange
IN – Mary Warren – Sr – Ocoee
IN – Julie Mann – Jr – Cypress Creek
IN – Savannah Fruin – Sr – Spanish River
C – Alexandra Miller – Jr – Hagerty
C – Abbie Millete – Sr – Mandarin
OF – Lexi DiEmmanuele – So – Cypress Bay
OF – Kelsey Huff – Jr – Dwyer
OF – Shannon Bell-Jr – Durant
UT – Sydney Jones – Jr – Palm Beach Gardens
UT – Hannah Roberts – Jr – East Lake
UT – Paige Kovalsky – Sr – Olympia
DP – Caroline Klaffer – Jr – St Lucie West Centennial

Third Team
P – Lace Smith – So – Bloomingdale
P – Samantha Lanzas – Sr – Southwest
P – Katie Kalasunas – Sr – Western
P – Michelle Guzinski -Sr- Lake Brantley
P – Tori Johnson – So – Ft Pierce Central
IN – Maddie Gott – Jr – Cypress Bay
IN – Kasandra Castle – Jr – Palm Beach Central
IN – Logyn Lilley – So – Palm Harbor University
C – Olivia Gott – So – Cypress Bay
C – Abbie Millete – Sr – Mandarin
C – Catie Falcon – Sr – Coral Gables
OF – Melissa Costero – Sr – Goleman
OF – Katie Flanagan – So – Palm Harbor University
OF – Chelsea Reed – Sr – Lake Mary
UT – Kelli Tidwell – Jr – Durant
UT – Gabrielle Decker – Jr – Park Vista
UT – Angie Montalvo – Jr – Goleman
UT – Stephanie Schmidt – Jr – Wellington
DP – Autumn Green – So – Vero Beach

Honorable Mention
Maggie Scott – Cypress Bay
Madalyn Murphy – East River
Hailey Leonard – Douglas
Chelsea Rohal – Lake Brantley
Samantha Mittel – Palm Coast
Sarah Hayes – Boone
Megan Greenwell – Palmetto
Victoria Groves – Sarasota Riverview
Jacey Castro – Hagerty
Mackenzie Post – Vero
Amanda Guglietta – Palmetto
Samantha Malik – Lake Brantley
Rachel Minier – Timber Creek
Kasey Weaver – Sarasota Riverview
Nai’a Sylvia – Lake Brantley
Courtney Methven – Cypress Bay
Cristina Collie – Coral Reef
Carlin Hagmaier – Lake Brantley
Rafaela Evans – Lake Brantley
Aliya Andrews – East Lake
Minnie Cocuzza – Palm Beach Gardens
Emily Lochten – Park Vista

CLASS 7A

Offensive Player of the Year: Elizabeth Birle, Winter Springs
Defensive Player of the Year: Gwen Svekis, St Thomas Aquinas
Pitcher of the Year: Samantha Martin, Chiles
Coach of the Year: Bryan Baucom, St Thomas Aquinas
Class 7A Florida Player of the Year: Courtney Mirabella, Braden River

First Team
P – Meghan King – Jr – St Thomas Aquinas
P – Haley Wiseman – Jr – Lake Region
P – Samantha Martin – Sr – Chiles
P – Kenya Pereira – Sr – Kiss. Osceola
P – Lauren West – Sr – Bartow
P – Autumn Hanners – Sr – Lake Howell
IF – Kristen Wyckoff – Sr – Plant City
IF – Rachel Collins – Jr – St Thomas Aquinas
IF – Katie Baker – Jr – Chiles
IF – Kali Jones – So – Kiss. Osceola
IF – Lele Ocasio – Jr – Harmony
IF – Ashia Kerr – Sr – Lake Howell
C – Gwen Svekis – Jr – St Thomas Aquinas
C – Hailee Keisling – Sr – Countryside
OF – Kelsie Sanchez – Sr – Countryside
OF – Cheyenne Blaha – Sr – Bartow
OF – Therese Byrne – Sr – Manatee
OF – Rachel Carlson – JR – Freedom
UT – Elizabeth Birle – Sr – Winter Springs
UT – Lauren Harris – Sr – Harmony
UT – Lauren Palombi – Viera
DP – Samantha Sharkey – St Thomas Aquinas

Second Team

P – Tiffany Taynor – Jr – New Smyrna
P – Mariah Rivera – Sr – Lincoln
P – Rachel Dwyer – Sr – Chamberlain
P – Alyssa Queen – Jr – Countryside
P – Bre Setree, Sr – St. Petersburg
P – Chelsea King Jr – Bartow
IF – Madison White- JR – Celebration
IF – Rachel Imig – Sr – East Bay
IF – Dani Ekberg – Sr – Lincoln
IF – Kiley King – Sr – Manatee
IF – Toni Fabrizi – So – East Bay
IF – Tahlia Snider – So – Lincoln
C – Madison Culver – So – East Bay
C – Lexi Sims – Fr – Bartow
OF – Lainey Dorris – Sr – Winter Springs
OF – Alexis Singleton – Sr – Sarasota
OF – Ashley Wilson – Jr – Freedom
UT – Brooke Harris – So – Harmony
UT – Katlin Hall – Freedom
UT – Ana Breeden – Sr – Viera
DP – Kyley King – Sr – Manatee

Third Team

P – Jennie Sittloh – Sr – Seminole
P – Grace Street – So – Freedom
P – Kaitlyn Peters – Fr – Ocala Forest
P – Courtney Noonan – Jr – Martin County
P – Noelle Dietrich – So – Plant City
IF – Jenna Brownell – So – Chamberlain
IF – Keeley Mayers – So – Countryside
IF – Courtney Rotton – Jr – East Ridge
IF – Morgan White – Fr – Ocala Forest
IF – Hannah Hilaman – So – Chiles
C – Lindsey Hagberg – Sr – Chamberlain
C – Kori Dunn – Jr – Lake Howell
OF – Jaryaka Baker – Sr – Okeechobee
OF – Elizabeth Gauthier – Jr – Riverview
OF – Kijana Browder – Sr – East Bay
OF – Torri Bethel – Sr – Sebastian River
UT – Andrea Yales – Sr – First Coast
UT – Jessica Callahan – Sr – Kiss. Osceola
UT – Sarah Beth Wengerd – Fr – Sarasota
DP – Carly Rosa – Fr – Venice

Honorable Mention

Cailey Chevrier – East Ridge
Madison Mihok – Monarch
Allsion Vanatta – Chiles
Megan Kimis – East Ridge
Danielle Baker – East Ridge
Taylor Solomon – First Coast
Courtney Noonan – Martin County
Claire Chambers – Lake Region
Stefany Collins – Monarch
Shawna Richards – Winter Springs
Maddy Hall – Freedom
Makayla Palmer – Atlantic Coast
Bre Nesmith – Chiles
Tahlia Snider – Lincoln

CLASS 6A

Offensive Player of the Year: Victoria Gonzalez, Pembroke Pines Charter
Defensive Player of the Year: Mia Fung, Strawberry Crest
Pitcher of the Year: Paige Curtis, Atlantic Coast
Class 6A Coach of the Year: Jimmy Williams, Columbia
6A Player of the Year: Kayli Kvistad, Columbia

First Team
P – Paige Curtis – Sr – Atlantic Coast
P – Stephanie Caudle – Sr – Gainesville
P – Hayley Pinterich – Jr – Naples
P – Amanda Rak – So – Lakewood Ranch
P – Katie Lopes – Jr – Mosley
C – Amber Adkins – Sr – Lecanto
C – Mia Fung – Jr – Strawberry Crest
INF – Makailah Brown – So – Gainesville
INF – Audrey Diekmann – Jr – Niceville
INF – Victoria Gonzalez – Sr – Pines Charter
INF – Kayli Kvistad – Jr – Columbia
INF – Morgan Tolle – Jr – River Ridge
OF – Bridget Blount – Jr – Pines Charter
OF – Lacey King – So – Columbia
OF – Taylor Newton – Sr – Lakewood Ranch
UT – Mackenzie Conley – Sr – Eau Gallie
UT – Ashley Swiderski – Jr – Barron Collier
UT – Rachel Dunsford – Sr – Tate
DP – Kelly Olson – Sr – Naples

Second Team

P – Claire Blount – Fr – Pines Charter
P – Aja Brechtel – Jr – Niceville
P – Makenzie Goluba – Sr – River Ridge
P – Emily Johnson – Sr – Oakleaf
P – Sierra Riter – Sr – St. Augustine
C – Alexis Brunson – Jr – Niceville
C – Rebecca Zimmerman – Sr – Gulf Coast
INF – Chelsea Armstrong – Jr – Sickles
INF – Tatum Morgan – Fr – Columbia
INF – Jenn Trotter – Sr – Lakewood Ranch
INF – Kaitlyn Woodruff – Sr – Archbishop McCarthy
INF – Leanne Wright – Sr- Oakleaf
OF – Amanda Donovan – Sr – Gainesville
OF – Caitie Hogue – Jr – Barron Collier
OF – Casey Simmons – Jr – Strawberry Crest
UT – Hali Delashmet – Jr – Naples
UT – Salena Erstada – Sr – Mosely
UT – Brianna Bartuccio – Sr – Barron Collier
DP – Autum Crowther – Sr – Eau Gallie

Honorable Mention

Jaclyn Amato – Leto
Dani Ballard – Vanguard
Britnie Dowd – Seabreeze
Stephanie Chaiser – Archbishop McCarthy
Marjorie Connor – Riverdale
Jordan Fowler – Mitchell
Melinda Geisel – Lake Weir
Kenzie Maguire – River Ridge
Josey Mayer – Ft. Myers
Taylor McGowan – Deltona
Auria Mounts – Palmetto
Makayla Palmer – Alantic Coast
Mackenzie Soughers – Melbourne
Sammy Tyler – Strawberry Crest

CLASS 5A

Offensive Player of the Year————–Kylie Holton————-Baker County
Defensive Player of the Year————-Tashayla Irvis———–Lake Wales
Pitcher of the Year—————————–Holly McKinnon——–North Marion
Class 5A Coach of the Year—————-Nancy Denton———–Lake Wales
5A Player of the Year ————————Victoria Daddis———Creekside

1st Team
P – Kelsey Oller – Sr – Lake Wales
P – Holly McKinnon – Sr – North Marion
P – Brooke Carvey – Sr – Lemon Bay
P – Avery Geehr – Jr – Ponte Vedra
P – Jenna Goodrich – So – American Heritage
C – Kylie Holton – Jr – Baker County
C – Megan Lindell -Jr – Auburndale
IF – Ashley Belans – Jr – American Heritage
IF – Kelsey Chisholm – Sr – Bartram Trail
IF – Victoria Daddis – Sr – Creekside
IF – Kalsey Jefferson – Sr – Titusville
IF – Jesie TenBroeck – Sr – Suwannee
OF – Colleen Darragh – Sr – Creekside
OF – Bella D’Errico – Sr – Ponte Vedra
OF – Tashayla Irvis – Sr – Lake Wales
OF – Shara James – Fr – Bayshore
DP – Brooke Hale – Sr – Belleview
UT – Morgan Lambert – Matanzas
UT – Hunter Mars – Sr – Lemon Bay

2nd Team
P – Rachel Pence -Sr – Creekside
P – Alyssa Langdale – Sr – Mariner
P – Courtney Riddle – Jr – Hernando
P – Brooke Hutto – So – Auburndale
P – Becca Taylor – Rutherford
C – Aubrey Ehlers – So – Dunedin
C – Erin Sundook – Jr – Pompano Beach
C – Jordan Roberts – Fr – Suwannee
IF – Dakota Villella – JR – American Heritage
IF – Savannah McCormack – SO – Bartram Trail
IF – Carnesha Thompson – SR – Lake Wales
IF – Gianna Arrizurieta – Jr – American Heritage
OF – Ashley Sims – Sr – Hernando
OF – Kelsee Cullop – Fr – Auburndale
OF – Krysten Topliff – Jr – Lehigh
OF – Jamesia Stoudemire – Fr – Lake Wales
UT – Marinna Shadley – Sr – Golden Gate
UT – Caeley Nix – So – North Marion

Honorable Mention
Brooke Barlow-Bartram Trail
Ciera Schumaker, Titusville
Mackenzie Buss-Cape Coral
Gina Daigle-Pompano Beach
Alynn Kayatta-North Fort Myers
Erin Kline-North Marion
Brooke Ferguson-Titusville
Jordan Lane-Pasco
Jillion McElderry-Fivay
Madison Moreland-Gulf
Kelli Parker-Pasco
Morgan Podany-Ponte Vedra
Sarah Robertson-Arnold
Korina Rosario-West Florida
Katie Smith-Palatka
Amanda Weathers-Blake
Jody Weber-Dunnellon
Mackenzie Wingard-Blake
Abbie Barron-Rutherford
Brooke Clemens-Lemon Bay

CLASS 4A

Offensive Player of the Year———–Taylor Cruce————-Bradford
Defensive Player of the Year———–Ashley Leon————-Gulliver Prep
Pitcher of the Year———————–Gabbee Draney———Gulliver Prep
Coach of the Year————————Daniel Davies————Bradford

4A Player of the Year – Stephanie Texeira, SR, Gulliver Prep

1st Team
P – Gabbee Draney – Jr – Gulliver Prep
P – Ashton Adkins – Jr – Bradford
P – Anette Costaldo – Jr – Bishop Verot
P – Megan Kugelman – So – Cocoa Beach
P – Hannah Denny – Sr – Astronaut
C – Tori Rios – So – Gulliver Prep
C – Hayden Johnson – Jr – Berkley Prep
C – Jazzmin Romero – Sr – Cocoa Beach
IF – Ashley Leon – Sr – Gulliver Prep
IF – Taylor Cruce – So – Bradford
IF – Crystal Garcia – Jr – Gulliver Prep
IF – Jordan Honc – Sr – Bishop Verot
IF – Amber Dozier – Jr – Florida High
OF – Brooke Kinsey – Sr – Madison County
OF – Jaci Atkinson – So – Bradford
OF – Kirstin Marshall – Sr – Bishop Verot
OF – Kelsey Waters – Sr – Keystone Heights
UT – Stephanie Texeira – Sr – Gulliver Prep
UT – Savannah Jenkins – Sr – Alachua Santa Fe
UT – Delaney Rickey – Sr – Episcopal
UT – Erica Morrissey – Sr – Mulberry
DP -Miesha Mcbride – Sr – Lincoln Park Academy

2nd Team
P -Linette Flores – So – University School
P – Morgan Williams – Jr – West Nassau
P – Heather Bramos – Sr – Coral Springs Charter
P -Jennifer Acevedo – So – Doral Academy
P – Ashtin Strickland – So – Alachua Sante Fe
C – Gabriella Martinez – Sr – University School
C – Annie Luke – Fr – Bradford
C – Casey Cruzpino – Jr – Pine Crest School
IF – Kayla Levins – So – Bolles School
IF – Kayla Scaperrotta – Fr – Coral Springs Charter
IF – Samantha Lageyre – So – Doral Academy
IF – Jessica Rivera – Fr – Gulliver Prep School
IF – Haleigh Myrick – So – Space Coast
OF – Casey Huber – So – Coral Springs Charter
OF – Ashton Hill – Sr – Academy of the Holy Name
OF -Raquel Schoneck – Sr – Key West
OF -Laine Rogers – So – Bradford
UT – Nicole White – Sr – Cardinal Gibbons
UT – Kylie Young – So – Astronaut
UT – Ashley Maynard – Sr – Keystone Heights
UT – Hope Smith – So – Madison County
DP – Leticia Coranado – Sr – Williston

Honorable Mention
Josie Waldron – Astronaut
Shelby Blackburn – Alachua Santa Fe
Summer Damiano – Williston
Molly Brisendine – Williston
Codie Powers – Interlachen
Miranda Polk – Interlachen
Kathleen Acavedo – Doral Academy
Brianna Eberhardt – Space Coast
Alexa Humes – Space Coast
Rachel Johnson – Interlachen
Anye Muyres – Academy of the Holy Name
Jena Zavetz – Cocoa Beach
Keri Allen – Cocoa Beach
Loren Silva – Cocoa Beach
Meagen Lantz – North Broward Prep
Jackie Yao – Chaminade Madonna Prep
Ana Hilton – Gulliver Prep
Brianna Bahadue – Gulliver Prep
Erica Pavlo – Cardinal Gibbons
Amanda Coyle – St. Andrews School
Caitlin Grecz – St. Andrews School

CLASS 3A

Offensive Player of the Year———-Shelby Wood———–Bishop Snyder
Defensive Player of the Year———-Brittney Husk———–Westminster Christian
Pitcher of the Year———————-Corrie Boggess———American Heritage Delray
Coach of the Year———————–Kevin Drake————-American Heritage Delray

3A Player of the Year – Sydney Wright Sr. Bishop Snyder

1st Team
P – Sydney Wright – Sr – Bishop Snyder
P – Corrie Boggess – Sr – American Heritage Delray
P – Kalen McGill – Jr – P.K. Yonge
P – Kelli Kleiss – Jr – Westminster Chr
C – Shelby Gilreath – Sr – Calvary Chr
C – Kaytlin Musa – Jr – Westminster Chr
C – Shelby Wood – Sr – Bishop Snyder
IF -Jessica Mohl – Jr – American Heritage Delray
IF – Brittany Husk – Jr – Westminster Chr
IF – Christine Hume – Sr – Bishop Snyder
IF – Whitney Farris – Sr – American Heritage Delray
IF – Sara Hendrix – Jr – P.K. Yonge
OF – Natalie Lopez – Jr – Westminster Chr
OF – Marissa Mangini – Sr – American Heritage Delray
OF -Analiese Palmiero – So – Florida Chr School
OF – Sara Hendrix – Jr – P.K. Yonge
UT – Caitlin Charlton – Jr – Westminster Chr
UT – Natasha Kistler – Jr – Bishop Snyder
UT – Ashley Niesman – Jr – American Heritage Delray
UT – Elicia D’Orazio – Jr – Montverde Academy
DP – Heather Roberts – Jr – University Chr

2nd Team
P – Jordan Pennie – 8th – Marathon HS
P – Lucia Lara – Jr – Montverde Academy
P – Allison Willcox – Sr – Kings Academy
P – Karli Smith – So – Florida Chr School
C – Arden Petit – Jr – The Benjamin School
C – Savannah Young – Jr – First Academy
C – Rebecca Gomez – So – Kings Academy
IF – Nikki Santiago – So – P.K. Yonge
IF – Andrea Neswiacheny – Sr – Bishop Snyder
IF – Abi Valdez – Jr – Highlands Chr
IF – Kristen Wright – So – Kings Academy
IF – Amanda Bock – Sr – Glades Day School
OF – Sarah Jane Collier – Sr – American Heritage Delray
OF – Katie Odell – Sr – P.K. Yonge
OF – Taylor Konrath – Sr – Marathon
OF – Stephanie Lewis – Sr – FT Meade
UT – Lindsey Bert – Jr – North Florida Chr
UT – Kylie Cahill-Patray – So – Oak Hall
UT – Maria Nelson – Sr – Evangelical Chr
UT – Ally Mena – Jr – Westminster Chr
DP – Kaitlyn Burke – Fr – P.K.Yonge

Honorable Mention
Garland Evans – P.K. Yonge
Nikki Robinson – P.K. Yonge
Jaycie Michael – Mt. Dora Bible
Taylor Getman – Oak Hall
Kate Grace-Olinger – Oak Hall
Hannah Polak – Benjamin School
Jessica Armstrong – Benjamin School
Kali Chaplin – Benjamin School

Bekah Berth – Evangelical Chr
Haley Mullard – First Academy
Ashland Cullard – First Academy
Brianna Ernst – Florida Chr
Myte Lezcano – Florida Chr
Jessica Dreswick – Montverde Academy
Natalia Rodriguez – Montverde Academy
Kasey Bass – University Chr

CLASS 2A

Pitcher of the Year ———Lissette Garay———-All Saints
Defensive POY ————-Danielle Romanello—–Canterbury
Offensive POY ————–Becki Sullivan———–Southwest Florida Chr
Coach of the Year ———Jody Miller—————Canterbury
Class 2A Player of the Year—-Kaley Bitterman—-Pine Castle

1st Team
P – Lissette Garay – Sr – All Saints
P – Kaley Bitterman – Sr – Pine Castle
P – Kama Woodall – 8th – Canterbury
P – Stevie Ames – N/A – Foundation
P – Hunter Scharf – Sr – Grandview
C – Danielle Romanello – 8th – Canterbury
C – Casey Gerhard – So – Pine Castle
IN – Lyssa Ritchhart – Sr – Pine Castle Senior
IN – Taylor Bump – 8th – Canterbury
IN – Savvy Mitchell – N/A – Canterbury
IN – Kaitlyn Conrad – So – Grandview
IN – Lauren Evans – Jr – Academy At The Lakes
OF – Lindsey Graves – Fr – Canterbury
OF – Mackenzie Hart – N/A – Grandview
OF – Alex Thomas – Fr – Pine Castle
UT – Danie Guice – Jr – All Saints
UT – Odalys Cordova – 7th – Pine Castle
UT – Cassidy Miller – Sr – Sarasota
DP – Becki Sullivan – Fr – Southwest Florida Chr

2nd Team
P – Sydney Boynton – N/A – Academy At The Lakes
P – Meghan Sullivan – Sr – Southwest Florida Chr
P – Alea White – Fr – Cambridge
P – Taylor Walters – Jr – Foundation
P – Cheyenne Miller – 8th – Sarasota Chr
C – Leah Williams – So – Foundation
C – Skylar Boynton – N/A – Academy At The Lakes
IF – Megan Rygiel – Fr – Cambridge
IF – Kayla Doerstling – Sr – Southwest Florida Chr
IF – Ashley Schofill – Sr – Aucilla Chr
IF – Maddie Posey – So – Canterbury
IF – Maya Amm – 7th – Pine Castle
OF – Kaitlyn Rolston – Fr – Grandview
OF – Haleigh Graziotti – 8th – Foundation
OF – Kelsey Hill – Sr – Canterbury
UT – Kristin Lawrence – Fr – Foundation
UT – Summer Burgess – N/A – Grandview
UT – Emily Robison – N/A – Pine Castle
DP – Mckenzie Lantz Sarasota Christian

Honorable Mention
Jamari Ridley – Pine Castle
Elizabeth Cawthorne – Pine Castle
Laney Race – Trinity Chr Academy

CLASS 1A

Pitcher of the Year ———Lindsey O’Steen———-Layfayette
Defensive POY ————–Britney King————–Port St Joe
Offensive POY ————–Montana Manley———-Liberty County
Coach of the Year ———Jennifer Sewell————Liberty County
Class A Player of the Year—-Kayla Johnson——–Liberty County
1st Team

P – Kayla Johnson – Sr – Liberty County
P – Lindsey O’Steen – Sr – Layfayette
P – Kaylan Tucker – Fr – Union County
P – Brooke Williams – So – Sneads
P – McKayla Ramsey – Sr – Port St. Joe
IN – Hayley Wood – So – Port St. Joe
IN – Britney King – So – Port St. Joe
IN – Montana Manley – Jr – Liberty County
IN – Brianna Whatley – So – Liberty County
IN – Cambridge Chason – Sr – Sneads
C – Carly Sapp – Sr – Liberty County
C – Sydney Shows – So – Lafayette
OF – Koree Guthrie – Jr – Liberty County
OF – Leslie Williams – Jr – Liberty County
OF – Kristen Sterling – 7th – Baldwin
UT – Lacey Swafford – Fr – Lafayette
UT – Alexis Branch – Sr – Baldwin
UT – Amber Dees – Sr – Taylor
UT – Ashley Sikes – Sr – Liberty County
DP – Jenna Stevenson – Jr – Baker

2nd Team

P – Macie Wilde Sr Baker
P – Ashley Lane Sr Baldwin
P – Mallory Dean Sr Chipley
P – Chassity McCranie Jay
INF – Kayla Kight So Baldwin
INF – Mykala McCranie Fr Baker
INF – Kaitlan Godwin Sr Baker
INF – Julianna Goldberg Fr The Villages
INF – Holley Stanley – Jr – Baker
C – Meaghan Suggs – Sr – Dixie County
C – Shelby Manns – Sr – The Villages
OF – Allie Carroll – 7th – Taylor
OF – Ashley Smith – Sr – Liberty County
OF – Jordan Linzy – Jr – Baker
UT – Chena Segree – Sr – Franklin County
UT – Tori Foster – So – Baker
UT – Alaynah Weiss – Jr – Sneads
UT – Shelbi Byler – Jr – Sneads
DP – Ashley Black – Fr – Baker

0 comments